Главная » 2018 » Апрель » 14 »

Прогони САЙТУ за каталогом - ЧИ ВАРТО?


21:44

Прогони САЙТУ за каталогом - ЧИ ВАРТО?

Досить часто в інтернеті ми стикаємося з пропозицією підняти тИЦ і PR через прогін сайту по каталогах. Чи справді цей метод так ефективний і що насправді ви отримаєте, якщо скористаєтеся ним?

Ще шість-сім років тому, коли пошукові системи були менш просунуті (особливо Яндекс) в поводженні з посиланнями, що ведуть на сайти, прогін сайту по каталогах реально міг принести вам дуже значну користь.
Купуючи таку послугу за відносно невеликі гроші, ви отримували в результаті підвищення тИЦ на 10-100 пунктів і PR міг досягти 3-4 рівня, за багатьма низькочастотних запитах сайт виходив в топ пошукової видачі і починався істотний приплив користувачів.

Але ті часи минули.

Зараз пошукові системи зробили великий крок вперед і оголосили боротьбу покупним посиланнях, як входять, так і вихідних.

За прикладом не треба далеко ходити. Яндекс навесні 2015 року запустив в роботу вже знаменитий фільтр Мінусінкс, який «на раз» ріже сайти, з сумнівною входить посилальної масою. А для боротьби з вихідними продажними лінками вже восени стався апдейт фільтра АГС.

Підсумовуючи весь наш досвід в цій справі, можна впевнено стверджувати:

автоматичний прогін сайту по каталогах це 100% шанс потрапити під песимізація у пошукових систем, а можливо навіть повноцінне випадання сторінок з індексу - тобто бан.

будь-які програми та механізми штучного характеру не принесуть користі в просуванні якісного сайту.

необхідно повністю і назавжди відмовитися від прогону свого блогу з використанням ботів або автоматичних скриптів.

У той же час, ми розуміємо, що треба ж звідкись брати посилання на свій сайт, збільшувати його показники, залучати нових користувачів, підвищувати довіру пошукових систем.

Допоможе вам прогін сайту по каталогах і форумах, АЛЕ це потрібно робити вручну і з огляду на деякі особливості.

Що важливо враховувати при прогоні сайту по каталогам вручну

Запам'ятайте:

Краще проводити реєстрацію сайту не більше, ніж на 200-ту каталогах в день. Робити це необхідно для того, щоб пошукові системи не заспамілі і не забанили ваш ресурс.

При розміщенні зворотних посилань на каталоги потрібно бути гранично уважним, або взагалі їх не розміщувати. Багато каталоги вимагають виконання цієї функції, однак, щоб уникнути нанесення шкоди вашому сайту, слід дуже вибірково розміщувати зворотні посилання. Якщо їх буде дуже багато, то збільшується ймовірність попадання в бан.

Під час реєстрації на різних каталогах, важливо використовувати різні назви для свого сайту, прописувати це потрібно кожен раз вручну (або за допомогою спеціальних сервісів і програм для складання анкоров посилань). Робити це необхідно для того, щоб пошукач не склеїв всі посилання в одну.

Опис сайту краще робити осмисленим і грамотним. Якщо просто поставити набір ключових слів, то багато адміністраторів каталогів можуть віднести сайт в спам. Складений опис сайту проходить перевірку кожним каталогом.

Реєстрацію краще проходити в якісних каталогах, за допомогою перевірених сервісів для реєстрації.

Не забувайте, що проганяючи сайт по каталогам, він не стає в топ пошукових систем. Прогін допоможе в НЧ і рідкісних СЧ запитах.

Витрачати на прогін сайту велику суму грошей не має сенсу. Тоді вже краще купити якісні посилання з трастових сайтів або закачати унікальні статті.

Прогін сайту краще робити тільки тоді, коли сайт готовий до великого напливу користувачів і пошукових роботів, тобто містить максимальну кількість інформації і мінімальна кількість помилок.
На початковому етапі розробки сайту (коли він містить не більше 3-х сторінок, не цікавий великій кількості людей, і ви збираєтеся поповнювати його поступово) з прогоном краще почекати.

Якщо дотримуватися всіх цих пунктів, прогін сайту принесе вам тільки користь. Очікувати результатів відразу не варто - має пройти кілька тижнів або навіть місяць, щоб пошукові системи проиндексировали і помітили всі посилання.

Категория: SEO | Просмотров: 18 | Добавил: Uainetatua | Теги: Прогони САЙТУ за каталогом - ЧИ ВАР | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Лицензия Creative Commons
Это произведение доступно по лицензии Creative Commons С указанием авторства 4.0 Всемирная.