Главная » 2018 » Апрель » 14 »

Модель оболонки додатки


22:52

Модель оболонки додатки

Додаток оболонка (або додаток оболонка) архітектура є одним із способів створення прогресивної веб - додатки, яке надійно і миттєво завантажує на екранах ваших користувачів, подібно до того, що ви бачите в рідних додатках.

Додаток «оболонка» - це мінімальний HTML, CSS і JavaScript, необхідні для харчування призначеного для користувача інтерфейсу, і коли кеш автономний режим може забезпечити миттєву і надійну роботу користувачів при повторних відвідинах. Це означає, що оболонка програми не завантажується з мережі кожен раз, коли користувач відвідує. У мережі потрібно тільки необхідний контент.

Для односторінкових додатків з важкими архітектурою JavaScript оболонка додатки - це підхід. Цей підхід заснований на агресивному кешуванні оболонки (з використанням робочого), щоб запустити програму. Потім динамічний контент завантажується для кожної сторінки з використанням JavaScript. Оболонка додатки корисна для швидкого отримання початкового HTML на екрані без мережі.

Іншими словами, оболонка додатки схожа на пакет коду, який ви публікуєте в сховище додатків при створенні власного додатка. Це скелет вашого призначеного для користувача інтерфейсу і основних компонентів, необхідних для того, щоб ваше додаток відключилася від землі, але, швидше за все, не містить даних.

Примітка. Спробуйте кододелабель першого прогресивного веб-додатки, щоб дізнатися, як архітектовать і реалізувати свою першу оболонку додатки для додатка погоди.

Коли використовувати модель оболонки додатки

Побудова PWA не означає починати з нуля. Якщо ви створюєте сучасне односторінкове додаток, то ви, ймовірно, використовуєте щось схоже на оболонку додатки вже, називаєте ви це чи ні. Деталі можуть трохи відрізнятися в залежності від того, які бібліотеки або фреймворки ви використовуєте, але сама концепція є агностичний.

Архітектура оболонки додатки має найбільший сенс для додатків і сайтів з відносно незмінною навігацією, але зі зміною контенту. Ряд сучасних JavaScript-фреймворків і бібліотек вже заохочують поділ логіки додатка з його контентом, що робить цю архітектуру більш простий в застосуванні. Для певного класу веб-сайтів, які мають тільки статичний контент, ви все одно можете слідувати одній і тій же моделі, але на сайті є 100% -ва оболонка додатки.

Щоб дізнатися, як Google побудував архітектуру оболонки додатки, погляньте на Побудова прогресивного веб-додатки I / O 2016 року для Google. Ця програма в реальному світі почалося з SPA для створення PWA, який преціпірует контент з використанням робочого, динамічно завантажує нові сторінки, витончено переводить між уявленнями і повторно використовує контент після першого завантаження.

вигоди

Переваги архітектури оболонки додатки з робочим сервісом включають:

Надійна продуктивність, яка постійно швидка. Повторні відвідування дуже швидкі. Статичні активи і призначений для користувача інтерфейс (наприклад, HTML, JavaScript, зображення і CSS) кешуються при першому відвідуванні, так що вони миттєво завантажуються при повторних відвідинах. Вміст може бути кешуватися при першому відвідуванні, але зазвичай завантажується, коли це необхідно.

Рідні взаємодії. Застосовуючи модель оболонки додатки, ви можете створювати враження від миттєвої навігаційної системи і взаємодії з нею, включаючи автономну підтримку.

Економічне використання даних. Дизайн для мінімального використання даних і розумність в тому, що ви кешіруете, тому що перерахування файлів, які є несуттєвими (наприклад, великі зображення, які не відображаються на кожній сторінці), призводить до того, що браузери завантажують більше даних, ніж це необхідно. Незважаючи на те, що дані відносно дешеві в західних країнах, це не так на ринках, що розвиваються, де підключення є дорогим, а дані дороги.

вимоги

В ідеалі оболонка програми:

Швидке завантаження
Використовуйте якомога менше даних
Використовувати статичні ресурси з локального кеша
Окремий контент з навігації
Витяг і відображення вмісту сторінки (HTML, JSON і т. Д.)
Необов'язково, динамічний контент кеша
Оболонка додатки підтримує локальний користувальницький інтерфейс і динамічно вставляє контент через API, але не жертвує зв'язністю і откриваеми мережі. Наступного разу, коли користувач звернеться до вашого додатком, остання версія буде відображатися автоматично. Перед використанням немає необхідності завантажувати нові версії.

источник: https://developers.google.com/web/fundamentals/architecture/app-shell?hl=ru

 

Категория: Веб основи | Просмотров: 19 | Добавил: Uainetatua | Теги: Модель оболонки додатки | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Лицензия Creative Commons
Это произведение доступно по лицензии Creative Commons С указанием авторства 4.0 Всемирная.